برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۲/۲۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» انواع فرش های دستبافت نما کاشان

فرش های دستبافگونه

در زمان کنونی فرش های ماشینی توانسته اند که در میان مردم از جایگاه خوبی برخوردار باشند اما باز هم فرش های دستباف طرفداران خود را به دلیل کیفیت و زیبایی بالا را دارا هستند اما نکته قابل ذکر در اینجا این است که هر کسی توانایی خرید آن را ندارد اما جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد زیرا با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های بافندگی در صنعت فرش ، قالی هایی به زیبایی و ظرافت و همچنین کیفیت فرش های دستباف اما ماشینی تولید شده است که قیمت بسیار مناسب تری دارد و به فرش های دستبافگونه یا فرش های دستباف نما شهرت گرفتند که فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه نمونه ای از این دسته فرش ها می باشد . شرکت های تولید کننده هم زمانی که استقبال مردم و مشتریان را برای خرید این گونه فرش ها دیدند همواره در تلاش هستند  تا روز به روز طرح ها و مدل های جدیدی را وارد بازار کنند . تعداد انگشت شماری از تولیدی های فرش ماشینی اقدام به تولید فرش های دستبافگونه زده اند زیرا این کار دارای ریسک زیادی می باشد و هر کسی توانایی انجام آن را ندارد . فرش کاشان نیز یکی از همان تولید کنندگان معتبر و توانمند در این عرصه می باشد که محصولات خود را با جدید ترین دستگاه های روز دنیا تولید می کند که از عملکرد های آن می توان به سرعت بالای آن اشاره کرد .

فرش های دستبافگونه فرش کاشان
خب تا اینجا مشخص شد که فرش های ماشینی دستباف گونه یکی از زیر شاخه های قالی های ماشینی می باشد که به خاطر زیبایی و ظرافت دارای محبوبیت بالایی می باشد اما عده زیادی هستند که سوالاتی مانند تفاوت بین فرش ماشینی معمولی با فرش های ماشینی دستباف نما چیست ؟ و .... پیش بیاید بنابراین برای این که اطلاعات خود در زمینه با این محصول تکمیل کنید با ادامه مطلب همراه شوید و جهت مشاهده و خرید فرش های دستباف گونه کلیک کنید .
فرش های دستبافگونه در تعداد شانه و تراکم بالایی تولید می شوند که با روشی خاص تولید می شوند به طوری که دستگاه بافنده نخ خود را به دور نخ تار گره می زند  تا گره و نخ ها مستحکم شوند و تحت هیچ شرایطی از نخ خاب فرش جدا نمی شوند اما در فرش های ماشینی معمولی برای استحکام گره ها از چسب استفاده می کنند به همین دلیل است که در مرور زمان در اثر شست و شو چسب از بین می رود و امکان باز شدن گره ها وجود دارد .

فرش های دستبافگونه ماشینی 1500 شانه
اگر بخواهیم در مورد ویژگی های این فرش ها را بیان کنیم باید بگوییم که مهمترین دلیل شهرت آنها این است که طرح ها و نقش های ریز بافت و درهم در آن استفاده شده است . از فرش های ماشینی 1500 شانه به عنوان فرش های تزئینی نیز یاد می شود که اگر ضخامت و قیمت فرش برای شما اهمیتی ندارد و فقط به زیبایی فرش فکر می کنید می توانید از این فرش زیبا و نفیس بهره بگیرید اما باید توجه داشته باشید که این فرش را نباید در مکان های پر تردد استفاده کرد زیرا در اثر پاخورده شدن از بین می رود . فرش کاشان فرش های 1500 شانه خود را در طرح های مختلفی تولید می کند که در زیر به چند نمونه آن اشاره شده است .
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح محیا
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح سارا
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح آفرینش
•    فرش های ماشینی 1500 شانه طرح گل افشان
برای مثال فرش های گل افشان در رنگ زمینه کرم تولید می شود . این فرش 14 رنگ در تراکم 4500 و با استفاده و بهره گیری از بهترین و درجه یک ترین الیاف و مواد اولیه مصرفی به نام آکریلیک هیت ست شده تولید شده اند . فرش های دستباف متشکل از حاشیه اصلی ، حاشیه داخلی ، حاشیه خارجی و ترنج و لچک و قسمت گلیم باف در کناره های فرش می باشند و از این رو تولیدکنندگان با الگو قرار دادن آن ها فرش های دستبافت گونه را تولید می کنند .

فرش های ماشینی 1200 شانه دستبافگونه
اگر بخواهیم قیمت فرش های 1200 شانه را با فرش های 1500 شانه مقایسه کنیم باید بگوییم به نسبت تعداد شانه و تراکم قیمت ها متفاوت است و فرش های ماشینی 1200 شانه از قیمت کمتری برخوردار هستند . فرش های 1200 شانه در مجموعه فرش کاشان به دو صورت تولید می شوند : فرش های 1200 شانه گل برجسته ، فرش های ماشینی 1200 شانه 8 رنگ . این فرش ها نیز با الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید  شده اند  که از مزیت های آن می توان به مقاوم بودن در برابر حرارت و گرما ، مقاوم بودن در برابر نور خورشید و اشعه ، شست و شوی آسان و ..... اشاره کرد .

انواع فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته :
•    فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح نیلو
•    فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح یلدا
•    فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح وستا
•    فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح وانیا

فرش های 1000 شانه کاشان
فرش های دستبافگونه 1000 شانه در شرکت فرش کاشان از نظر تعداد رنگ به دو دسته : فرش 10 رنگ ، فرش 14 رنگ و همچنین فرش های گل برجسته . فرش های 1000 شانه ظرافت و زیبایی کمتری نسبت به سایر فرش های ماشینی دستبافگونه دارد اما اگر شما به دنبال فرش های ماشینی دستبافگونه ارزان قیمت هستید می توانید از این فرش بهره بگیرید .

خرید انواع فرش های دستبافگونه کاشان از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان سال های زیادی است که در زمینه تولید فرش های ماشینی در حال فعالیت می باشد و روز به روز یکی از پس دیگری رقبای خود را پشت سر می گذراند . شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین و اینترنتی فرش کاشان انواع فرش های ماشینی دستبافگونه را مشاهده و خریداری کنید . تمامی محصولات به قیمت درب کارخانه و تولیدی به دست مشتریان می رسد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه