برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۹/۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» راهنمای سفارش اینترنتی فرش از کارخانه

خرید اینترنتی فرش از کارخانه

خرید اینترنتی فرش از کارخانه
این روزها با روی کار آمدن تکنولوژی و اینترنت می توان فرش های ماشینی درجه یک کاشان را از کارخانه به صورت مستقیم خریداری نمود . برای سفارش اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه باید نکات مهمی را مورد توجه قرار داد .
در زمان انتخاب و خرید فرش ماشینی علاوه بر طرح و رنگ فرش باید به میزان تراکم و شانه، جنس نخ خاب فرش، جنس نخ تار و پود فرش، تعداد رنگ به‌کاررفته در بافت فرش نیز توجه داشت .
شانه فرش به تعداد ریشه های موجود در در یک متر از عرض فرش ماشینی گفته می شود و گره های موجود در یک متر طولی فرش را نیز تراکم فرش می گویند . به همین دلیل شانه و تراکم از مهمترین ویژگی ها در کیفیت و دوام فرش هستند . دستگاه های بافندگی فرش ماشینی برای گره های شانه فرش از سه ردیف پود استفاده می کنند که همان تراکم فرش است . برای محاسبه تراکم فرش ماشینی می توان تعداد گره های یک متر از طول فرش را در سه ضرب کرده و به مقدار واقعی گره های پی برد .
در واقع بالا رفتن شانه و تراکم تنها دلیل ظرافت و زیبایی فرش است و تمامی فرش های تراکم بالا به عنوان فرش دستبافگونه معرفی می شوند . قیمت فرش های ماشینی نیز تحت تاثیر مقدار شانه و تراکم فرش می باشد .
جنس الیاف فرش از مهمترین شاخصه ها در کیفیت و قیمت هر فرش ماشینی است . بیشترین فرش های درجه یک کاشان با الیاف اکریلیک بافته می شوند . این الیاف با عملیات هیت ست بسیار مستحکم شده و بدون پرزدهی و ضد حساسیت می باشند .
قالی های ماشینی گل برجسته کاشان علاوه بر نخ اکریلیک هیت ست شده با نخ های هایبالک نیز بافته می شوند . الیاف هایبالک به دلیل این که بیشتر به حرارت واکنش نشان می دهند در مرحله اها دچار فرورفتگی شده و برجستگی های فرش را ایجاد می کنند .
قالی ماشینی کاشان در هشت و دو رنگ واقعی بافت می شوند و فرش ماشینی که تعداد رنگ بیشتری دارد از جذابیت و قیمت بیشتری برخوردار می باشد .
پس از بررسی تمامی شاخصه های قالی ماشینی می توان مکانی معتبر برای خرید فرش اصل و ارزان انتخاب نمود . سفارش اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه نوعی خرید مستقیم و بی واسطه قالی کاشان می باشد که از بهترین و کوتاهترین روش های خرید فرش ماشینی اصل و با کیفیت و در عین حال ارزان خواهد بود .

سفارش اینترنتی قالی ماشینی کاشان از کارخانه
برای خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب می توان خرید مستقیم فرش از کارخانه را انتخاب نمود و واسطه ها و هزینه های اضافی خرید فرش مانند هزینه نمایشگاه و برق و اب را حذف نمود . سفارش انترنتی فرش ماشینی از کارخانه مزیت های فراوانی دارد که در ادامه به برخی از ان ها اشاره می کنیم .
قیمت فرش های ماشینی در فروشگاه های اینترنتی فرش ، قیمت مصوب کارخانه است .
ارسال فرش های ماشینی از کارخانه تا باربری تمامی شهرها رایگان است .
فرش های ماشینی در فروشگاه های اینترنتی دارای بالاترین طرح و رنگ بندی هستند .
جدیدترین طرح و رنگ های فرش ماشینی کاشان با بهترین کیفیت در مراکز فروش آنلاین فرش وجود دارند .
سفارش بهترین فرش های ماشینی کاشان به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها از کارخانه صورت می گیرد .
از طریق سفارش اینترنتی فرش از کارخانه می توان به انواع قالی ماشینی با بالاترین درجه کیفیت دست یافت .
در تمامی ساعات شبانه روز و 24 ساعته می توان سفارش اینترنتی فرش از کارخانه را انجام داد .
با سفارش اینترنتی فرش ماشینی از کارخانه می توان به سایز های سفارشی قالی کاشان دسترسی پیدا کرد .
با سفارش اینترنتی فرش ماشینی کاشان از کارخانه می توان قیمت و طرح های متنوع فرش را با دیگر مراکز مقایسه کرد .
در سفارش انلاین فرش از کارخانه امکان پرداخت بیعانه و پرداخت قسطی فرش نیز وجود دارد .
با سفارش فرش از طریق اینترنت می توان در میان دسته های مختلف فرش جست و جو کرد و با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته اقدام به خرید کرد .
دسترسی آسان و صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین ارائه فرش با گارانتی از مهمترین ویژگی های خرید اینترنتی فرش کاشان از کارخانه می باشد .
خرید اینترنتی فرش از کارخانه این امکان را به خریدار می دهد که دیگر مسافت های طولانی را برای خرید فرش طی نکند و در هنگام خرید فرش سردر گمی نداشته باشد .
فروشگاه اینترنتی فرش تو سایت تخصصی در زمینه فرش های درجه یک ماشینی کاشان می باشد که تمامی خصوصیات یک مرکز انلاین معتبر را داراست . این مرکز با حذف واسطه و فروش فرش به صورت مستقیم از کارخانه توانسته است بهترین قالی های ماشینی را با قیمت مناسب به فروش برساند . امکان سفارش اینترنتی فرش ماشینی درجه یک کاشان از کارخانه و خرید فرش با گارانتی و ارسال رایگان از خدمات این وب سایت است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه