برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۲/۲۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» اطلاعات فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان

فرش 700 شانه کاشان تراکم 2550

فرش ماشینی کاشان نتیجه در آمیختن هنر ایرانی با تکنولوژی روز دنیا می باشد و می تواند به عنوان زیباترین کفپوش در هر خانه ای با هر نوع سبک و سیاقی به کار رود. برای خرید فرش های ماشینی کاشان باید به نوع فرش و مکان کاربرد آن توجه کنیم تا بتوانیم در طولانی مدت بهترین بازدهی را از فرش ببینیم.
فرش های ماشینی از ابتدا در شانه های پایین تولید می شدند ولی امروزه تقاضا برای فرش های ماشینی شبه دستباف بسیار زیاد شده و تولید کنندگان را وادار به تولید فرش های دستبافگونه ماشینی کرده است.
فرش های هفتصد شانه کاشان از دسته قالی های پرتقاضای ماشینی هستند که می توانند به عنوان بهترین فرش برای خانه های پر تردد و شلوغ به کار روند. قالی های هفتصد شانه کاشان در دسته های فرش ماشینی هفتصد شانه واقعی، فرش هفتصد شانه تبدلی و فرش طرح هفتصد شانه بافت می شوند.

مشخصات قالی هفتصد شانه تراکم 2550
قالی های 700 شانه کاشان با تراکم 2550
از زیباترین فرش های کاشان هستند که در دسته قالی ماشینی  دستبافگونه نیز قرار می گیرند. این قالی های ماشینی زیبا با قیمت مناسبی که دارند جایگزین فرش های دستباف شده اند.  فرش ماشینی تراکم بالای هفتصد شانه دارای اطلاعات منحصر به فردی مانند: تعداد تراکم فرش هفتصد شانه، جنس نخ خاب فرش 700 شانه، دستگاه بافنده فرش هفتصد شانه، تعداد رنگ فرش هفتصد شانه، ابعاد فرش هفتصد شانه و قیمت فرش هفتصد شانه است.

تراکم فرش

فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان با تعداد گره های طولی بالا تولید می شوند تا زیبایی و ظرافتی همچون فرش اصیل دستباف داشته باشند. تراکم فرش همان تعداد گره های موجود در یک متر طولی فرش 700 شانه است که نشانه ای از فشردگی و متراکم بودن فرش است و فرش را سفت و مقاوم تر می کند. فرش های تراکم بالای 700 شانه تراکم 2550 کاشان بسیار نرم و لطیف هستند و می توانند به عنوان فرش ماشینی مناسب اتاق نشیمن و فرش اتاق خواب نیز به کار روند 
رنگ فرش
وجود رنگبندی های متنوع در قالی های دستبافگونه هفتصد شانه کاشان این اجازه را به خریدار می دهد تا با توجه به رنگ وسایل به کار رفته در فضای خانه خود و با توجه به سلیقه خود ، بهترین رنگ فرش را انتخاب کنند. قالی های ماشینی 700 شانه تراکم 2550 درجه یک با رنگ های چون کرم، آبی کاربنی و سورمه ای برای مدرن کردن دکوراسیون خانه بافت می شوند.
در هر فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 علاوه بر رنگبندی زمینه ی فرش تعداد رنگ مشخصی برای فرش به کار می رود که زیبایی و قیمت فرش تحت تاثیر قرار می دهد. فرش های 700 شانه تراکم 2550 دستبافگونه با تعداد هشت و ده رنگ طبیعی تولید می شوند .
قالی های رنگ روشن هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان نوعی برجستگی در دکوراسیون ایجاد می کنند و طرح و نقشه فرش مورد توجه هر بیننده ای قرار می گیرد و فرش های تیره هفتصد شانه برای لوکس سازی خانه های بزرگ بیشترین کاربرد را دارند.
نخ خاب فرش
جنس نخ خاب از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت و کیفیت فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان است. نخ اکریلیک رایج ترین نخ خابی است که برای بافت قالی های دستبافگونه هفتصد شانه به کار می رود. این الیاف بهترین نوع نخ خاب فرش ماشینی می باشند و به دلیل هیت ست شدن از ویژگی های خاصی برخوردارند.
از ویژگی های فرش ماتشینی 700 شانه تراکم 2550 اکریلیک می توان به خاصیت بدون پرزدهی فرش و همچنین ضد حسایت بودن فرش اشاره نمود. نخ اکریلیک هیت ست بافتی نرم و لطیف دارد و لطافت فرش اکریلیک هفتصد شانه هیت ست به گونه ای است که دست به راحتی بر روی فرش سر می خورد.
فرش های تمام اکریلیک هفتصد شانه دستبافگونه کاشان مقاومت بسیار زیادی در مقابله با حرارت های غیر مستقیم و ضربه و پارخوردگی دارند و در طول سالیان متوالی تغییر سایز و تغییر رنگ نمی دهند.
دستگاه بافنده فرش
برای بافت قالی های 700 شانه تراکم 2550 کاشان از دستگاه های فوق پیشرفته ای چون HCPX1 و HCPX2 ساخت کمپانی وندویل استفاده می شود. سرعت بالای بافت و کار کردن با نخ های درجه یک از مزیت های ماشین آلات بافت فرش هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان است.
ابعاد فرش
قالی های هفتصد شانهبا ابعاد استاندارد و غیر استاندارد بافت می شوند. ابعاد استاندارد این قالی های دستبافگونه تراکم بالا شامل: فرش 700 شانه تراکم 2550 شش متری، فرش هفتصد شانه تراکم 2550 نه متری و فرش هفتصد شانه تراکم 2550 دوازده متری است. البته امروزه امکان تولید فرش های 700 شانه تراکم 2550 با ابعاد سفارشی نیز وجود دارد.
خرید اینترنتی فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550
محدویدیت زمانی و مکانی از مشکلات خرید حضوری فرش هفتصد شانه کاشان است که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش تو این مشکل را حل کنید و خریدی آسان و بدون دغدغه داشته باشید.
در فروشگاه های اینترنتی فرش تو محدودیت طرحی برای فرش های هفتصد شانه تراکم 2550 کاشان وجود ندارد و جدیدترین فرش های ماشینی هفتصد شانه با بهترین قیمت در این مرکز به فروش می رسند.
شما می توانید از طریق وب سایت فرش تو، تمامی مدل های قالی های دستبافگونه 700 شانه را با قیمت کارخانه تهیه نمایید و نگرانی بابت تحویل فرش نداشته باظشید زیرا ارسال فرش هفتصد شانه در این فروشگاه به صورت رایگان انجام می پذیرد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه